Efekt Lotosu by ISOKOR

Oferta: Efekt Lotosu by ISOKOR
-3%
Do końca:
243 dni
Pobrano:
101 razy
Pobierz Kupon Efekt Lotosu by ISOKOR
Szczegóły oferty:
Warunki oferty:
Opis:

Jesteśmy pierwszym w Polsce autoryzowany punktem sprzedaży stacjonarnej oraz sklepem stacjonarnym nowoczesnych środków czystości i ochrony ISOKOR.

Swoją nazwę zawdzięczamy niezwykłej roślinie Lotos Nelumbo, rosnącym w mulistych jeziorach i rzekach. Ich kwiaty i liście mimo otaczających je warunków pozostają zawsze czyste i piękne, jakby dopiero się rozwinęły.

ISOKOR to linia produktów nanotechnologicznych przeznaczonych do czyszczenia oraz impregnacji materiałów tekstyliowych, budowlanych, armatury łazienkowej i innych. Impregnaty ISOKOR tworzą na powierzchni niewidzialną powłokę, która nie zmieniając wyglądu materiału zapewnia ochronę przed wodą i brudem. Dokładnie tak, jak w naturze robią to kwiaty lotosu. Wiązania cząsteczek w nanotechnologicznych środkach ochrony są odporne na wahania temperatury do 230OC, sól drogową, kwasy, zasady oraz rozpuszczalniki. Mimo skutecznego działania ochronnego, powierzchnia pozostaje przepuszczalna dla gazów. Natomiast innowacyjne środki czystości pozwolą w łatwy sposób doczyścić to co sprawia nam kłopot. Budynki, okna, fugi, kabiny prysznicowe, okapy, kuchenki, plamy na tapicerce a nawet dziecięce zabawki itp. zostaną efektywnie wyczyszczone. Posiadamy w ofercie skuteczne preparaty w różnych pojemnościach dostosowanych do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami:

  • Isokor Descaling – skutecznie czyści fugi i kabiny prysznicowe, okamienia baterie łazienkowe

  • Isokor Cleaner– uniwersalny, ekologiczny, biodegradowalny środek, który czyści i odtłuszcza praktycznie każdą powierzchnię, od zabawek dziecięcych, przez dywany, tapicerkę, okapy kuchenne po pleśń w łazienkach. Bezpieczny dla zdrowia.

  • Isokor Cleaner Facade – ekologiczny płyn do czyszczenia elewacji budynków, usuwa mchy, porosty i zabrudzenia. Bezpieczny dla zdrowia.

  • Isokor Fabrics 2.0 – impregnat do prawie wszystkich rodzajów materiałów. Zabezpiecza buty, odzież, tapicerkę samochodową i meblową, namioty, parasolki, dachy cabrio przed przesiąkaniem, brudzeniem i wnikaniem soli drogowej.

  • Isokor Polsher– impregnat do szkła i powierzchni szkliwionych, ceramiki, stali nierdzewnej i chromu. Tworzy na powierzchni powłokę, która zabezpiecza przed przywieraniem brudu i wody. Chroni szyby przed powstawaniem zacieków i osadzaniem się kamienia.

  • Building – impregnat do betonu, marmuru, granitu, bazaltu, piaskowca, wapienia. Zabezpiecza budynki przed wnikaniem wody w ściany.

Kontakt:
Efekt Lotosu
ul. Górczewska 218
91-041 Warszawa

Telefon: 536 172 275, 536 223 558
www.efektlotosu.pl
Więcej ofert
Nasze biuro rachunkowe działa na zlecenie ...
-5%
Zobacz USŁUGI KSIĘGOWE JUSTYNA SMOLAREK
USŁUGI KSIĘGOWE JUSTYNA SMOLAREK

Nasze biuro rachunkowe ...

-5%
Zobacz BIURO RACHUNKOWE Karolina Warężak
BIURO RACHUNKOWE Karolina Warężak

PROMOCJA JESIENNA. RABAT 30% NA ...

-30%
Zobacz ANIKA BIURO RACHUNKOWE ANITA RZEPECKA
ANIKA BIURO RACHUNKOWE ANITA RZEPECKA
Oferujemy:
  • Prowadzenie podatkowych ...
-5%
Zobacz Biuro Rachunkowe InterFee Sylwia Michalska
Biuro Rachunkowe InterFee Sylwia Michalska

Nasza firma specjalizuje się ...

-5%
Zobacz Marek Kołodziejczyk Haus Technik
Marek Kołodziejczyk Haus Technik

Nasze biuro rachunkowe ...

-5%
Zobacz Biuro Rachunkowe AUDITUM Agnieszka Grodzicka
Biuro Rachunkowe AUDITUM Agnieszka Grodzicka